Omusee Self Catering, Baie Sainte Anne, Sejšeli
Pansion u mestu Baie Sainte Anne, Sejšeli

Omusee Self Catering

Objekat Omusee Self Catering, koji je smešten u gradu Baie Sainte Anne, na nekoliko koraka od znamenitosti Plaža Anse Volbert Cote D'Or, u ponudi ima smeštaj sa barom, kao i besplatan privatni parking.

7,9Dobro · 17 recenzijaBaie Sainte Anne, Sejšeli2,6 km od centra mesta Baie Sainte Anne
  • Do 2 osobe
  • 35 m²
  • besplatan parking

Dobro došli

Omusee Self Catering

Objekat Omusee Self Catering, koji je smešten u gradu Baie Sainte Anne, na nekoliko koraka od znamenitosti Plaža Anse Volbert Cote D'Or, u ponudi ima smeštaj sa barom, kao i besplatan privatni parking. Na raspolaganju je restoran.

U objektu Omusee Self Catering sve jedinice poseduju sto. Svako sopstveno kupatilo ima tuš. Sve jedinice imaju sopstveno kupatilo, besplatni toaletni pribor i posteljinu.

Aerodrom (Aerodrom Praslin Ajland) je udaljen 11 km.

  • Odlična lokacija: Visoko ocenjena od skorašnjih gostiju ocenom (8,6)
  • Besplatan privatni parking u okviru objekta
Prijava
Od 11:00
Odjava
Do 10:00

Smeštaj

Sobe i apartmani

U objektu Omusee Self Catering na izboru je 1 tip sobe.

Bungalov (2 Odrasle Osobe)

  • 1 bračni krevet
  • Za 2 osobe
  • 35 m²
  • Sopstveno kupatilo

This room is air-conditioned and the bed is covered with a mosquito net. There is a a minibar and the private bathroom is fitted with a shower and includes free toiletries.

  • Besplatni toaletni pribor
  • Tuš
  • Toalet
  • Peškiri
  • Posteljina
  • Radni sto
  • +4 više

Sadržaji

Sve što vam je potrebno

Promišljeni sadržaji za udoban i bezbrižan boravak.

  • besplatan parking
  • bar

Svi sadržaji

Kupatilo

  • Peškiri
  • Sopstveno kupatilo
  • Toalet
  • Besplatni toaletni pribor
  • Tuš

Spavaća soba

  • Posteljina
  • Garderober ili orman

Kuhinja

  • Električno kuvalo

Dnevni boravak

  • Radni sto

Hrana i piće

  • bar
  • Mini-bar

Internet

Priključak za internet dostupan u čitavom smeštajnom objektu i korišćenje se naplaćuje.

Parking

Besplatan privatan parking je moguć na licu mesta (nije neophodna rezervacija).

Usluge

  • svakodnevno čišćenje
  • Usluga buđenja
  • usluga peglanja(uz doplatu)
  • usluga pranja veša(uz doplatu)

Opšte

  • Ventilator
  • Klima

Lokacija

Kako do nas

Adresa

Anse Volbert, 00000 Baie Sainte Anne, Sejšeli

Udaljenost

2,6 km od Baie Sainte Anne

Prijava od 11:00

Odjava do 10:00

U blizini

U blizini

  • Praslin Museum270 m
  • playing field3,1 km
  • Vallee de Mai Nature Reserve5,5 km

Restorani i kafići

  • RestoranLa Goulue550 m
  • Kafe/barInternet Cafee730 m
  • RestoranPirogue Restaurant910 m

Plaže u okolini

  • Plaža Anse Volbert Cote D'Or50 m
  • Plaža Anse Gouvernment1,6 km
  • Plaža Anse Matelot1,6 km
  • Plaža Anse Madge1,8 km
  • Plaža Anse Petit Cour2,4 km

Najbliži aerodromi

  • Aerodrom Praslin Ajland7,7 km
  • Međunarodni aerodrom Sejšeli45 km

Najkraće procenjene udaljenosti peške ili automobilom. Stvarne udaljenosti mogu se razlikovati.

Dobro je znati

Kućni red

Pravila i praktične informacije za vaš boravak u objektu Omusee Self Catering.

Prijavljivanje

Od 11:00

Odjavljivanje

Do 10:00

Deca i kreveti

Pravila o deci

Deca bilo kog uzrasta su dobrodošla.

Deca uzrasta 3 godine i starija se u ovom objektu smatraju odraslima.

Pravila o krevecima i dodatnim krevetima

0 - 3 godine

Krevetac na zahtev: € 15 po detetu, po noćenju

5 - 11 godina

Dodatni krevet na zahtev: € 15 po detetu, po noćenju

Kreveci i dodatni kreveti nisu dostupni u ovom objektu.

Bez starosnog ograničenja

Ne postoji starosno ograničenje za prijavljivanje

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.

Prihvaćeni načini plaćanja
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard
  • Diners Club
  • Gotovina
Jezici koji se govore

engleski i francuski

Važne napomene

  • Neophodna je naplata putem bankovnog transfera pre dolaska u smeštajni objekat. Nakon što rezervišete smeštaj, objekat će vas kontaktirati sa uputstvima.

Česta pitanja

Često postavljana pitanja

Sve što biste želeli da znate o boravku u objektu Omusee Self Catering.

Kakav doručak se služi u objektu Omusee Self Catering?+

Podaci o doručku za objekat Omusee Self Catering nisu navedeni. Molimo vas da proverite direktno sa objektom.

Koje tipove soba mogu da rezervišem u objektu Omusee Self Catering?+

U objektu Omusee Self Catering dostupni su sledeći tipovi soba: Bungalov (2 Odrasle Osobe).

Koliko gostiju može da odsedne u objektu Omusee Self Catering?+

Najveći tip sobe u objektu Omusee Self Catering prima do 2 gosta.

Kada su prijava i odjava u objektu Omusee Self Catering?+

Prijava: Od 11:00. Odjava: Do 10:00.

Da li objekat Omusee Self Catering ima parking?+

Besplatan privatan parking je moguć na licu mesta (nije neophodna rezervacija).

Da li objekat Omusee Self Catering ima Wi-Fi?+

Priključak za internet dostupan u čitavom smeštajnom objektu i korišćenje se naplaćuje.

Da li su kućni ljubimci dozvoljeni u objektu Omusee Self Catering?+

Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.

Koliko košta boravak u objektu Omusee Self Catering?+

Cene u objektu Omusee Self Catering zavise od datuma i izabrane sobe. Aktuelne cene proverite u ponudi iznad.

Da li objekat Omusee Self Catering ima sopstveni restoran?+

Objekat Omusee Self Catering ne navodi sopstveni restoran. Mogućnosti za obedovanje u blizini možete pronaći u mestu Baie Sainte Anne.

Koje sadržaje nudi objekat Omusee Self Catering?+

Objekat Omusee Self Catering nudi: besplatan parking i bar.

Koliko je objekat Omusee Self Catering udaljen od centra grada Baie Sainte Anne?+

Objekat Omusee Self Catering je udaljen 2,6 km od Baie Sainte Anne.

Koje jezike govori osoblje objekta Omusee Self Catering?+

Osoblje objekta Omusee Self Catering govori: engleski i francuski.

Recenzije gostiju

Šta kažu naši gosti

7,9

Na osnovu 17 recenzija gostiju

Osoblje
9,0 od 10
Sadržaji
8,0 od 10
Čistoća
7,4 od 10
Udobnost
8,3 od 10
Odnos cene i kvaliteta
8,7 od 10
Lokacija
8,6 od 10

“The most amazing experience on Seychelles! The house is inside of the Praslin museum so apart from the shelter, guests also get to know the turtles and the bets and many other pieces of Seychellois culture and history. The owners are the kindest people I have known and so very helpful. They gave us all sort of information and guidance so that we could enjoy our stay at Praslin the most. The beach is very close by with a famous food truck with fresh made meals for a very affordable price. The care we got together with the amazing nature around us made our stay at Praslin an unforgettable experience. Big thanks to the owners, especially to Steve!”

K
KateřinaČeška
Porodica · jun 2024.

“Przecudowna rodzina, bardzo sympatyczni. Świetna lokalizacja, bardzo blisko do pięknej plaży. Właściciele codziennie witali nas śniadaniem i świeżym sokiem, mimo, że nie mieliśmy wykupionego śniadania.”

D
DorotaPoljska
Porodica · novembar 2025.

“superbe location”

C
ChristineFrancuska
Porodica · novembar 2024.

“super autentic accomodation with contact mini zoo and very friendly owners”

G
GoksoSlovačka
Porodica · avgust 2025.

“A real tropical home form home (with tortoises)”

M
MarkUjedinjeno Kraljevstvo
Par · maj 2025.

“Thanks for the lovely stay”

L
LauraNemačka
Par · novembar 2024.

“Steve and his family were so kind!! They prepared breakfast for us every day and took good care of us! The location is also amazing if you wanna get around the island!”

G
GabrielaRumunija
Porodica · novembar 2024.

“La struttura è molto carina, il proprietario e sua figlia sono stati estremamente cordiali e disponibili dall'accoglienza alla colazione servita tutte le mattine sotto il patio, ci hanno fornito numerose informazioni e suggerimenti. I bungalow sono adiacenti al praslin Museum e immersi nel verde e tra le piantagioni autoctone gestite dai proprietari, ci sono inoltre animali (tartarughe, volpi volanti e conigli) ben tenuti che hanno fatto la gioia di nostra figlia!”

F
FrancescoItalija
Porodica · novembar 2025.

Vaše putovanje počinje ovde

Započnite svoj boravak

Doživite šarm objekta Omusee Self Catering. Obezbedite najbolju cenu i uživajte u nezaboravnom boravku.

Rezervišite odmah

Garantovano najbolja cena